CMC

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul colegiului Mihail Cantacuzino


    The Transporter

    mitza_sinaia
    mitza_sinaia


    Mesaje : 181
    Data de inscriere : 07/04/2010
    Varsta : 30
    Localizare : Sinaia

    The Transporter Empty The Transporter

    Mesaj  mitza_sinaia Vin Apr 16, 2010 1:22 am

    The Transporter 1

    Frank Martin este cel mai bun in domeniul sau: transporta pachete ilegale fara sa intebe ce transporta, fix la timp si in locul planificat.
    Dar cand ultimul sau colet este o tanara frumoasa, rapita de traficantii internationali de carne vie, proiectele sale sunt date peste cap. Din acea clipa, Frank intra intr-o cursa infernala, cu o singura tinta: sa-si salveze scumpa incarcatura si chiar viata sa.

    Trailer--> click aici
    mitza_sinaia
    mitza_sinaia


    Mesaje : 181
    Data de inscriere : 07/04/2010
    Varsta : 30
    Localizare : Sinaia

    The Transporter Empty Re: The Transporter

    Mesaj  mitza_sinaia Vin Apr 16, 2010 1:24 am

    The Transporter 2

    Frank Martin s-a intors. De data aceasta in Miami, fostul ofiter din trupele speciale, este soferul familiei Billings, principala sa ocupatie fiind sa asigure transportul pentru copilul familiei.
    Lucrurile se complica cand in urma unei banale vizite la doctor este fortat sa predea copilul unui mercenar ale carui planuri sunt incerte, iar el devine principalul suspect in rapirea copilului.
    Astfel Frank trebuie sa se miste repede si eficient pentru a dejuca planurile mercenarilor si pentru a recupera copilul.
    Insa lucrurile nu sunt intodeauna ata de simple pe cat par...

    Trailer -->click aici
    mitza_sinaia
    mitza_sinaia


    Mesaje : 181
    Data de inscriere : 07/04/2010
    Varsta : 30
    Localizare : Sinaia

    The Transporter Empty Re: The Transporter

    Mesaj  mitza_sinaia Vin Apr 16, 2010 1:27 am

    The transporter 3

    Frank Martin este fortat sa o transporte pe Valentina, fata lui Leonid Vasilev, Presedintele unei Agentii de Protectia Mediului din Ucraina. Valentina a fost rapita, asa ca Frank trebuie sa o duca de la Stuttgart la Budapesta, pana ajunge la Odessa la Marea Neagra. Cu ajutorul inspectorului Tarconi, Frank va incerca sa intoarca situatia impotriva celor care l-au fortat sa o transporte pe Valentina.
    Dar Leonid Vasilev crede ca Frank este cel care a rapit-o pe Valentina, asa ca el trimite agenti sa il prinda. Mai mult de atat, "pasagerul" lui nu coopereaza deloc. In ciuda dispozitiei cinice a lui Valentina, si tentativa lui de a nu se implica, Frank si Valentina se indragostesc, in timp ce incearca sa scape cu viata din amenintarile care ii asteapta la fiecare "curba".

    Trailer --> click aici

    Continut sponsorizat


    The Transporter Empty Re: The Transporter

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 7:32 am